AKO NA TO?

REZERVÁCIA

Z aktuálnej ponuky si vyberiete motocykel, ktorý si chcete požičať. Pomocou online formulára vyberiete požadovaný termín prevzatia a vrátenia motocykla, požadované doplnky. Následne Vám e-mailom potvrdíme rezerváciu v prípade, ak je motocykel dostupný. V opačnom prípade Vám navrhneme alternatívu. 

Dostupnosť motocykla ako aj rezerváciu možte vybaviť aj telefonicky.


VYZDVIHNUTIE MOTOCYKLA

Motocykel si vyzdvihnete v našej prevádzke na Muštovej ulici (pozri v sekcii Kontaktujte nás).  Prevzatie je možné každý deň v ranných hodinách medzi 8:00-9:00.

Motocykel bude pripravený, čistý s plnou nádržou. Pri preberaní Vás oboznámime s osobitými pravidlami užívania motocykla a bude pripravená výpožičná zmluva. Pri podpise budete potrebovať vodičský, občiansky preukaz a kauciu v hotovosti (vo výške, ako je uvedená pri konkrétnom vozidle).


VRÁTENIE MOTOCYKLA 

Motocykel je potrebné vrátiť v stave, v akom bol prebratý (v poriadku, plná nádrž, čistý). Znečistenie, poškodenie či iné porušenie je účtované podľa zmluvy a aktuálneho cenníka, ktorý je súčasťou výpožičnej zmluvy. Vrátenie je možné každý deň v poobedných hodinách medzi 18:00-19:00.


POISTENIE A ŠKODOVÁ UDALOSŤ 

Naše motocykle nie sú havarijne poistené, majú "len" PZP. To znamená, že pri podpise zmluvy preberáte plnú zodpovednosť za motocykel. V prípade škodovej udalosti ihneď kontaktuje políciu a následne informujte nás. Náhrada škody Vám bude vypočítaná po obhliadke a následnej oprave motocykla v nami určnom servise. Bližie podmienky sú popísané v zmluve.


ZĽAVY

Pri zapožičaní motocykla na viac dní dostanete automaticky zľavu z celkovej ceny:


DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

  • V cene výpožičného je 250km/deň. Každý km navyše je spoplatneý sumou 0.20-0.35 €/km podľa motocykla a aktuálneho cenníka.
  • Ak Vám nevyhovujú časy prevzatia (08:00-09:00) a vrátenia (18:00-19:00) motocykla, je možné si dohodnúť individuálny termín za poplatok 19 €/úkon. 
  • S motocyklom nie je možné ísť na okruh, rovnako nedoporučujeme využívať nespevnené cesty.
  • Za zrušenie rezervácie zatiaľ nič neplatíte, no prosíme Vás, aby ste nás informovali dostatočne včas.Potrebujete pomôcť s rezerváciou?

Neváhajte nás kontaktovať.