AKO NA TO?

REZERVÁCIA

Z aktuálnej ponuky si vyberiete motocykel, ktorý si chcete požičať. Pomocou online formulára vyberiete požadovaný termín a doplnky, do poznámky môžte uviesť približný čas prevzatia a vrátenia motocykla. Následne Vám e-mailom potvrdíme rezerváciu v prípade, ak je motocykel dostupný. V opačnom prípade Vám navrhneme alternatívu. Dostupnosť motocykla ako aj rezerváciu možte vybaviť aj telefonicky.


VYZDVIHNUTIE MOTOCYKLA

Motocykel si vyzdvihnete v dohodnutom čase v našej prevádzke na Muštovej ulici (pozri v sekcii Kontaktujte nás). Motocykel bude pripravený, čistý s plnou nádržou. Pri preberaní Vás oboznámime s osobitými pravidlami užívania motocykla a bude nachystaná výpožičná zmluva. Pri podpise budete potrebovať vodičský, občiansky preukaz a kauciu v hotovosti (vo výške, ako je uvedená pri konkrétnom vozidle).


VRÁTENIE MOTOCYKLA 

Motocykel je potrebné vrátiť v dohodnutom čase v stave, v akom bol prebratý (v poriadku, plná nádrž, čistý). Znečistenie, poškodenie či iné porušnie je účtované podľa zmluvy a aktuálneho cenníka, ktorý je súčasťou výpožičnej zmluvy.


POISTENIE A ŠKODOVÁ UDALOSŤ 

Naše motocykle nie sú havarijne poistené, majú "len" PZP. To znamená, že pri podpise zmluvy preberáte plnú zodpovednosť za motocykel. V prípade škodovej udalosti ihneď kontaktuje políciu a následne informujte nás. Náhrada škody Vám bude vypočítaná po obhliadke a následnej oprave motocykla v nami určnom servise. Bližie podmienky sú popísané v zmluve.


DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

  • V cene výpožičného je 250km/deň. Každý km navyše je spoplatneý sumou 0.20-0.35 €/km podľa motocykla a aktuálneho cenníka.
  • Pri zapožičaní na viac ako 3 dni je cena a denný limit km stanovený na základe individuálnej ponuky.
  • Čas vyzdvihnutia si navrhnite tak, ako vám to najviac vyhovuje. Vždy sa snažíme vyhovieť Vašim požiadavkam. Nemáme stanovené otváracie hodiny, fungujeme na základe dohody s Vami, aj počas víkendov.
  • S motocyklom nie je možné ísť na okruh, rovnako nedoporučujeme využívať nespevnené cesty.
  • Za zrušenie rezervácie zatiaľ nič neplatíte, no prosíme Vás, aby ste nás informovali dostatočne včas.Potrebujete pomôcť s rezerváciou?

Neváhajte nás kontaktovať.